Zámečnictví Praha 1 - volejte 604 107 107

Zámečnictví Praha 1 je vám k dispozici 24 hodin denně – provozujeme totiž zámečnickou pohotovost, kterou si můžete zavolat non-stop. Zalomil se vám klíč v zámku? Zasekl se vám klíč a nemůžete se dostat do kanceláře? Nemůžete otevřít dveře do svého bytu? Zabouchli jste si klíčky v autě? Nejen v těchto případech volejte zámečníky Praha 1 na telefonním čísle 604 107 107.

Zámečnická pohotovost Praha 1

Zámečnictví Praha 1 se specializuje na veškeré zámečnické práce a poskytuje nepřetržitou zámečnickou pohotovost. Zkušení zámečníci za vámi přijedou do jakékoli části Praha 1, aby vám pomohli v prekérní situaci způsobené třeba zaseknutým zámkem. Dojezd je zpravidla do 15 až 30 minut s ohledem na aktuální dopravní situaci.

S čím se můžete na zámečnickou pohotovost Praha 1 obrátit?

  • Otevírání zaseknutých nebo poškozených zámků
  • Otevírání zabouchnutých dveří všech druhů
  • Vyjmutí zalomených klíčů nebo různých předmětů ze zámků
  • Otevírání automobilů všech značek a typů
  • Pohotovostní výměna zámků, vložek nebo dveřního kování
  • Opravy dveří a zámků po krádeži a vloupání

Provádíme také další zámečnické služby v Praze 1. Jedná se třeba o zabezpečení dveří, montáže bezpečnostních prvků, dveřního kování nebo vložek.

Působnost zámečnictví Praha 1

Naše zámečnické služby pokrývají celý městský obvod Praha 1. Konkrétně si naše zámečnické služby můžete objednávat v těchto částech Prahy 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana, Nové Město, část Holešovic a část Vinohrad.

Zámečnické služby – zámečnictví Praha 1

Zámečníci z Prahy 1 poskytují vedle pohotovostních zámečnických služeb také nepohotovostní služby. Komplexní zámečnické služby na Praze 1 zahrnují servis zámků, servis a výkup trezorů, zabezpečení nemovitostí, montáž bezpečnostních prvků, jako jsou bezpečnostní dveře, kování, zámky nebo mříže. Zámečníci Praha 1 provádějí také instalaci systému generálního klíče. Používám pouze osvědčené a značkové komponenty, například značky EVVA nebo GUARD.

Zámečnické služby Praha 1 objednávejte na telefonním čísle 604 107 107.

Vyplnit můžete také kontaktní formulář.