Zámečnictví Praha 4 - volejte 604 107 107

Zámečníci Praha 4 se specializují vedle zámečnické pohotovosti, která je v provozu 24 hodin denně, i na klasické zámečnické práce. Bojujete se zámkem, kde se vám zasekl klíč? Zabouchli jste si klíčky v autě? Rozbil se vám zámkem? V těchto případech rozhodně volejte zámečníky Praha 4, kteří za vámi dojedou během 15 až 30 minut dle aktuální dopravní situace.

Zámečnická pohotovost Praha 4

Zavedená zámečnická pohotovost Praha 4 pomáhá všem, kteří řeší potíže s neposlušným zámkem nebo dveřmi. Zámečníky Praha 4 si můžete zavolat kdykoli, protože jsou k dispozici non-stop na telefonním čísle 604 107 107.

Zámečnickou pohotovost objednávejte hlavně v těchto případech

  • Otevírání zaseknutých nebo poškozených zámků
  • Otevírání zabouchnutých dveří všech druhů
  • Vyjmutí zalomených klíčů nebo různých předmětů ze zámků
  • Otevírání automobilů všech značek a typů
  • Pohotovostní výměna zámků, vložek nebo dveřního kování
  • Opravy dveří a zámků po krádeži a vloupání

Zámečnické služby Praha 4

Samozřejmě, že vedle zámečnické pohotovosti poskytují zámečníci Praha 4 také další zámečnické služby. Objednat si tak můžete klasické zámečnické práce, jako je zabezpečení nemovitostí (např. montáž bezpečnostních dveří, bezpečnostních zámků, kování apod.). Zámečníci Praha 4 pracují jen s prověřenými komponenty značek EVVA a GUARD. Zámečnictví Praha 4 poskytuje také servis a opravy trezorů a další zámečnické služby.

Působnost zámečníků Praha 4

Zámečnictví Praha 4 působí po celém tomto velkém pražském obvodě. Jmenovitě se jedná o tyto pražské části: Nusle, Podolí, Michle, Krč, Záběhlice, Braník, Hodkovičky, Lhotka.

Zámečnickou pohotovost a další zámečnické služby Praha 4 objednávejte za skvělou cenu na telefonním čísle 604 107 107. Využít můžete i kontaktní formulář, který slouží hlavně k objednání nepohotovostních zámečnických prací.