Zámečnictví Praha 5 - volejte 604 107 107

Kontakt na zámečnickou pohotovost Praha 5 je 604 107 107. Na tomto telefonním čísle jsou vždy k dispozici zruční zámečníci, kteří vám poskytnou okamžitou pomoc, když řešíte potíže se zámkem nebo klíčem. Ať už se vám zasekl klíč v zámku nebo se třeba zalomil. Ať už jste si zabouchli klíčky v autě nebo vás bohužel vykradli a vy potřebujete ihned spravit dveře. Obraťte se na zámečníky z Prahy 5, kteří vám přijedou na pomoc.

Zámečnická pohotovost Praha 5

Zámečnická pohotovost Praha 5 funguje nepřetržitě 24 hodin denně. Můžete ji proto na telefonu 604 107 107 objednávat non-stop.

Kdy volat zámečnickou pohotovost Praha 5? V těchto případech:

  • Otevírání zamčených nebo zabouchnutých dveří
  • Otevírání všech druhů zámků a dveří
  • Otevírání aut všech značek
  • Vyjmutí zalomených klíčů
  • Otevírání a servis trezorů
  • Opravy zámků a vložek
  • Opravy dveří, zárubní a zámků po vloupání

Zámečnické služby Praha 5

Vedle zámečnické pohotovosti můžete zámečníky Praha 5 zavolat i v případě požadavku na běžné zámečnické práce. Jedná se třeba o výměny a montáže bezpečnostních zámků a vložek, o montáže bezpečnostního kování nebo bezpečnostních dveří. Můžete si objednat také stavbu generálního klíče nebo zabezpečení bytů, domů, kanceláří a dalších nemovitostí na míru. Zámečnictví Praha 5 se věnuje také servisu a opravám trezorů nebo výrobě klíčů dle zámku a dalším zámečnickým službám.

Působnost zámečnictví Praha 5

Zámečnictví Praha 5 působí na celém území tohoto rozsáhlého pražského obvodu, který nyní zahrnuje tato katastrální území: Smíchov, Hlubočepy, Barrandov, Zlíchov, Radlice, Košíře, Motol, část Jinonic a kousek Malé Strany nebo malou část Břevnova.

Zámečnické služby Praha 5 včetně zámečnické pohotovosti objednávejte na telefonním čísle 604 107 107. Vyplnit můžete také kontaktní formulář, pokud chcete objednat třeba zabezpečení objektu nebo další nepohotovostní zámečnické služby.